Accubak Elektrisch varen 60A
Deze waterdichte accubak is zeer geschikt voor een boot zonder accucompartiment. Naast twee zekeringen heeft de accubak ook een 12V sigarettenaansluiting.
- Met ingebouwde accu-indicator
- Voor accu's tot 105Ah
- Automatische 60A zekering
- 12V sigarettenaansluiting
- Kabelogen kleiner dan 8mm passen niet
Deze waterdichte accubak is zeer geschikt voor op een boot zonder accucompartiment. De Trolling Motor Power Center is een accubak van het merk Minn Kota en geeft uw accu bescherming tegen spatwater, stof en vuil. U kunt de accu makkelijk aansluiten in de accubak. Nadat u de accu heeft aangesloten in de accubak kunt u apparatuur, zoals een acculader, aansluiten op de accubak zelf zonder dat u de accu uit de bak hoeft te verwijderen. Op deze manier blijft uw accu beschermd en hoeft u zich geen zorgen te maken om de staat van uw accu. Zo kunt u uw accu zonder zorgen mee aan boord nemen van een kleine boot, zoals een rubberboot of een kleine polyesterboot.
De waterdichte accubak van Minn Kota geeft een indicatie van de accustatus. Hierdoor heeft u altijd een idee van hoe vol de accu van uw elektrische buitenboordmotor nog is. Met het bijgeleverde bevestigingsmateriaal kunt u de accubak op de bodem van een boot (op een lat, boekvloer of in de polyester vloer) bevestigen. Dit doet u door de band erdoorheen te trekken. Zo staat uw accubak stevig vast in de boot.
De Minn Kota waterdichte accubak is voorzien van twee automatische zekeringen, één van 15 ampère en één van 60 ampère. Deze zekeringen zorgen ervoor dat uw accu is beschermd tegen overbelasting. Als uw accu overbelast raakt slaan de zekeringen automatisch uit. Dit is ter bescherming van uw accu en aangesloten apparatuur. Daarnaast heeft de accubak een 12V sigarettenaansluiting. Op de aansluiting kunt u een adapter aansluiten die compatibel is op een sigarettenaansluiting.
Specificaties
| Materiaal: | Kunststof |
| Kleur: | Zwart |
| Afmetingen: | Inwendig 350x190x220mm. Uitwendig 360mmx197mmx310mm |
| In de verpakking: | Trolling Motor Accubak |
| Fabrieksgarantie: | 2 jaar |
- AccubakBeschermt de accu op een goede manier, eenvoudig te monteren
- Mooie all in one oplossingIs handig maar is nog ruimte voor verbetering, gebruik hem voor men dinghy en als backup voor men servicebatterij.
Werkpuntjes, de band errond is iets te wankel , je kan de batterij (110Ah) oppakken met 1 hand maar alles vervormd een beetje, beter vastnemen aan twee handvaten aan de onderste helft van de bak. Wel goed waterdicht. Bij goede plensbui komt er geen water in. Ook al zitten er veel ventilatieopeningen in. (dus niet echt echt waterdicht) Sommige schroefjes oxideren al na enkele weken van de zoutwateromgeving, ook de aansluitpolen zijn niet van RVS. De aanduiding van vol of leeg zegt eigenlijk enkel, ik ben nog vol genoeg of , ik kan stilaan beter worden opgeladen. Echt nauwkeurig is die niet. (houd geen rekening met het type batterij geloof ik) - Mooie bakHet hanfvat had iets steviger gemogen, we hebben hem nu aan de zijkanten gedragen . Het midden handvat voelt wat fragiel dus daar niet opgetild
- Compleet mooi starters pakket en prjs vriendelijk.Deze bootset is zo mooi starterspakket en prijsvriendelijk.Dit heeft onze vacantie zo mooi gemaakt...
- Praktisch en handigRuime bak met extra functies zoals 2 12v aansluitingen.
- functioneel ter beschrming van spatwaterals bak functioneel; jandig dat er twee 12V sigarettenaansteker contacten zijn. Bak is als zodanig los van de deksel en bij een zware accu die ik heb (33 kg) is de verbinding met een spanband een beetje shebby. handiger zou zijn als er mechanische spanscharnieren zouden zitten dussen de bak en de deksel
- Hij doet het primaNiks mis mee helemaal tevreden
- Super!!!Overtreft mijn verwachtingen..zitten zelfs, twee aansteker contacten op, zodat ik,en mijn handmarifoon,en mijn fisfinder/kaartplotter kan inpluggen!!! zeer tevreden mee!!!
- Goede accubakHet is een goede stevige accubak ik heb alleen soms wel het idee dat de test button niet helemaal klopt. Maar verder prima ding.
- HandigHandig zodat de accu niet nat kan worden als je vaart. Wel jammer dat die niet helemaal af te sluiten is. Zou wat makkelijker zijn met dragen.





















