Klantenservice
94% van 100
9.4 / 10
Toon alle 1752 reviews
Zoeken

Wil jij deze zomer het water op? Profiteer nu tijdelijk van hoge kortingen tijdens de vakantie voorpret weken! 

Tecmate Optimate 3 Druppellader

  • Koop 2 voor 51,62 en bespaar 3%
  • Koop 3 voor 51,09 en bespaar 4%
  • Koop 5 voor 50,56 en bespaar 5%
52,95
Waardering:
100% of 100
Merk: Tecmate
Product Usps
NIET LEVERBAAR
Korte omschrijving

Deze Tecmate Optimate 3 is een volautomatische druppellader met 0,8A laadstroom volautomatisch in 7 stappen. De Optimate 3 herstelt uw accu en test hem elke 4 uur.

 
Let op, bekijk een slimmmere keuze van 20,00
Plus- en minpunten
  • Laadstroom van 0,8A
  • Geschikt voor alle loodzuur accu's
  • Start met een lage spanning het laden
  • IP54 classificatie
  • Bijgeleverde laadkabel is slechts 1,8 meter
Omschrijving

Deze Tecmate Optimate 3 druppellader is een acculader die in 7 volautomatische stappen de levensduur van uw accu verlengd. Als u de accu aansluit dan begint de Tecmate Optimate 3 druppellader met het starten van het laden. Dit doet de druppellader met een lage spanning van 2V. Als u een gesulfateerde accu heeft dan herstelt de Tecmate Optimate 3 druppellader dit automatisch. Als uw accu hersteld is dan gaat hij over op het normale laadprogramma. Het laden wordt tussentijds gecontroleerd en geoptimaliseerd. Na het laden wordt hij nog een keer getest, voordat hij over gaat op de laatste stap: onderhoudsladen. Tijdens het onderhoudsladen wordt uw accu druppelgewijs voorzien van stroom. Alle stappen komen ten goede van de levensduur van uw accu.

De Tecmate Optimate 3 druppellader is zeer geschikt voor jetski's, scooters of motoren. Als u langere tijd uw voertuig niet gebruikt, omdat hij bijvoorbeeld seizoensgebonden is, dan is onderhoudsladen zeer aan te raden. U hoeft de druppellader Tecmate Optimate 3 alleen maar aan te sluiten op een stopcontact en uw accu vervolgens aan te sluiten op de Tecmate Optimate 3. Volautomatisch zal hij de 7 stappen doorlopen en uw accu onderhouden voor een onbeperkte tijd.

Tip van onze acculader specialist: De bijgeleverde laadkabel is slechts 1,8 meter. Is deze kabel te kort om uw accu mee op te laden? Bestel een Tecmate Verlengkabel 4,6 meter, zodat u meer speling heeft. Voor het gemakkelijk ophangen van uw acculader kunt u de Tecmate Ophanghaak bijbestellen.

Specificaties

Merk en type: Tecmate Optimate 3
Laadspanning: 12V
Laadstroom: 0,8A
Geschikt voor accutype: Alle typen loodaccu's
Geschikt voor laden van accu's met amperage: 3Ah - 50Ah
Geschikt voor onderhoudsladen van accu's met een amperage: -
Type lader: Volautomatisch in 7 stappen
Lader programma's: Normaal opladen en onderhoudsladen
Beveiligd tegen: Omgekeerde polariteit, overbelasting en kortsluiting
Aansluiting op accu: Accuklemmen
Afmetingen: 16,7 x 6,5 x 4,6 cm
Isolatieklasse: IP54
Fabrieksgarantie: 3 Jaar
Specificaties
Algemeen
Productnummer
32-6300512
Merk
Tecmate
Bijlage
Klantenreviews
  1. Totaalscore
    100%

    Door Ann

    Op

    Prima opgeladen die accu
    Snel geleverd en accu die diep ontladen was weer in prima staat.
  2. Totaalscore
    100%

    Door P.van Straten

    Op

    Tecmate optima 3
    Prima apparaat. Snelle levering. Kortom : Perfect
  3. Totaalscore
    100%

    Door Gilis

    Op

    Helemaal goed !
    Makkelijk om aan te sluiten via bijgeleverde klemmen + snelkoppeling. Zeer duidelijke display met gekleurde ledlampjes. Prima aankoop ! Afspraken ivm levering worden goed nagekomen. Zeer scherpe prijs.
Anderen bekeken ook
Afbeelding 10010874_1
Aanbieding
Slimmere keuze
Benton BX-4 Druppellader
Waardering:
100% of 100
Special Price 20,00 Regular Price 40,00
Benton BX-1 Acculader
Waardering:
100% of 100
47,00
Amarew ChargeSmart 4A Acculader
Waardering:
98% of 100
Special Price 45,00 Regular Price 59,00