PVC Lijm Adegrip 65ml
- Koop 2 voor 10,34 per stuk en bespaar 6%
- Koop 3 voor 10,12 per stuk en bespaar 8%
- Koop 5 voor 10,01 per stuk en bespaar 9%
Adegrip PVC lijm is speciaal gemaakt voor toepassing op alle RIB's en rubberboten van PVC. Deze 1-componten lijm is gemakkelijk te verwerken en is geschikt voor kleine reparaties.
- 1-Componenten rubberboot lijm
- Speciaal gemaakt voor PVC RIB's en rubberboten
- Gemakkelijk te verwerken
- Geschikt voor kleine reparaties
- Niet geschikt voor hypalon rubberboten
Adegrip PVC lijm is speciaal gemaakt voor toepassing op alle PVC RIB's en rubberboten. De PVC lijm is ontwikkeld door het Italiaanse merk Adeco. Dit gerenommeerde merk wordt sinds jaar en dag gebruikt wordt voor kleine en grote reparaties aan alle soorten RIB's en rubberboten.
Adegrip PVC lijm is hoogwaardige 1-componten lijm voor rubberboten en RIB's. Het is gemakkelijk te verwerken en geschikt voor kleine reparaties en de montage van kleine onderdelen. Adegrip PVC lijm wordt geleverd in een handige tube met 65ml inhoud.
Let op: Voor het uitvoeren van grote reparaties en het verlijmen van grote onderdelen, zoals relingen en stootranden, raden wij u het gebruik van Adeco Adegrip PVC 2-componenten PVC lijm aan.
Gebruiksaanwijzing
- Gebruik en bewaar (maximaal 12 maanden) de lijm bij kamertemperatuur.
- Maak het te lijmen oppervlak schoon en schuur dit licht op.
- Smeer beide zijden in.
- Laat het 10-20 minuten drogen.
- Herhaal stap 3 en 4.
- Druk beide zijden in één keer op elkaar en verschuif deze niet meer. Eventueel licht verwarmen.
- De lijm is na ongeveer 48 uur volledig uitgehard.
Tip: Zo controleert u of uw boot gemaakt is van PVC of hypalon/neopreen: Schuur een klein oppervlak rondom de beschadiging van uw boot op met schuurpapier. Indien uw boot van hypalon of neopreen is, dan zal stof ontstaan en het oppervlak zal mat van kleur worden. Bij PVC ontstaan er alleen krassen in het oppervlak, er ontstaat dus geen stof en de kleur van het materiaal verandert niet.
Specificaties
Type reparatiemiddel: | 1-Componenten rubberboot lijm |
Geschikt voor: | Alle PVC rubberboten en RIB's |
Verwerkingstijd: | - |
Inhoud: | 65ml |
- Prima tbv montage bank voor de rubberbootIn combinatie gekocht met lijm en plakstrips om een 2e bank in mijn rubberboot te plaatsen. Kwaliteit van de bank, lijm en plakstrips is uitstekend en ik kan inmiddels mijn 2e bank gebruiken.
- zeer goedsuper goed en makkelijk . klein gaatje in de rubberboot zo gelijmd
- Zeer goede PVC lijmheel vervelend is dat de gebruiksaanwijzing op het doosje
- GOEDGOED
- GoedMet deze pvc lijm een klein ringetje aan mijn rubberboot bevestigd. Is tot nu toe goed blijven zitten en het was een makkelijke manier om hem te bevestigen. Werd ook snel geleverd, dus wat mij betreft een goede koop.