Plug & Play Kabelset - 4mm2 incl. 20A zekering
Plug & Play 4 mm² kabelset met 20A steekzekering voor het veilig en snel aansluiten van een Victron IP22 24V/12A acculader op een accu. Direct klaar voor gebruik.
- Verbind jouw omvormer eenvoudig met een accu
- Inclusief 20A steekzekering
- Voor de Victron IP22 24V/12A acculader
- Kabellengte van 1,5 meter
Deze Plug & Play kabelset van 4 mm² is bedoeld voor het snel en netjes aansluiten van de Victron IP22 24V/12A acculader op een accu. De kabelset is volledig voorgemonteerd, waardoor installatie eenvoudig is en extra assemblage niet nodig is.
Aan de uiteinden is de kabelset afgewerkt met geperste kabelogen (M8) en adereindhulzen, wat zorgt voor een betrouwbare elektrische verbinding en een nette afwerking in de installatie. In de kabelset is een vervangbare 20A steekzekering geïntegreerd, die de aangesloten apparatuur beschermt.
Dankzij de complete samenstelling is deze kabelset direct klaar voor gebruik en geschikt voor zowel mobiele als vaste installaties in bijvoorbeeld boten, campers of off-grid systemen.
Kenmerken
-
Kabeldoorsnede: 4 mm²
-
Volledig voorgemonteerd – direct klaar voor installatie
-
Voorzien van M8 kabelogen en adereindhulzen
-
Geïntegreerde 20A steekzekering
-
Geschikt voor aansluiting van een accu op de Victron IP22 24V/12A acculader.






















