Kolibri KM-330A Karperboot met Airdeck
De Kolibri KM-330 karperboot biedt royaal ruimte aan vier volwassene en ruim 80 kg bagage. De boot is oerdegelijk en door één persoon te vervoeren.
- Geschikt voor 4 personen en tot 450 kg draagvermogen
- Unieke groene uitvoering speciaal voor de karpervisser
- Klein in te pakken
- Sterkste prijs/kwaliteitverhouding op de markt
- Een airdeck is minder sterk dan een boekvloer
De Kolibri KM-330A Karperboot is één van de grootste opblaasbare karperboten. De boot met opblaasbare vloer biedt meer dan genoeg ruimte om meerdere dagen te varen, te vissen en te slapen. De boot biedt royaal plaats aan vier volwassenen en ruim 80 kg bagage en heeft een flinke breedte van 1,6 m. De karperboot heeft een legergroene camouflage kleur zodat hij niet opvalt tegen de kade, bomen en struiken. De KM-330 is uitgerust met een stevige watervaste houten spiegel die is afgewerkt met een stootvast PVC-profiel.
Dit model heeft een donkergrijs airdeck. Deze opblaasbare vloer kan zo hard opgeblazen worden dat je het gevoel heeft dat je gewoon op vaste materie staat, terwijl hij wel zeer licht van gewicht is. Gemiddeld is deze bodem 10 kg lichter dan een houten betonplex bodem.
De drijvers met een grote diameter van Ø42 cm en hun puntvormige uiteindes bieden een groot drijfvermogen. Dat is de reden dat de boot met zijn afmetingen van 3,3 m x 1,6 m met maar liefst 450 kg belasting gevaren mag worden. Ondanks dat is de boot in te pakken in een pakket van 357L groot en met 31 kg gewicht. De KM-330A kan daardoor door één persoon worden vervoerd en klaargemaakt.
De Kolibri KM-330A karperboot beschikt over een geïntegreerde stootrand, drie stevige handvatten, geïntegreerde roeidollen en een relinglijn rondom. Doordat de KM-300A beschikt over drie individuele drijvers, heeft u ook bij onverhoopte lekkage aan één van de tubes altijd een goed bestuurbare, veilige boot. Deze karperboot wordt standaard compleet geleverd met een donkergrijs airdeck, transporttassen, peddels, twee verstelbare zitbanken en een luchtpomp.
De KM-330A is gemaakt van stevig vijf-laags PVC met een dichtheid van 950 g/m². De middelste laag is speciaal ontwikkeld en bestaat uit een gewoven polyester-achtige structuur die in hoge mate bestand is tegen doorboring en sneden. De klevende gel verbindt alle lagen tot één enkele, zeer duurzame verbinding. Het materiaal is getest onder alle mogelijke weersomstandigheden en bij alle mogelijke temperaturen tussen -30°C en +60°C. De klevende gel verbindt alle lagen tot één enkele, zeer duurzame verbinding. Het materiaal is bestand tegen UV licht, zoutwater, brandstof en olie.
Kolibri Boten worden ontworpen en gemaakt in Oekraïne. Zij worden daar getest onder zeer zware omstandigheden en voldoen aan zeer hoge kwaliteitseisen. De boten onderscheiden zich door hun simpele en toch complete ontwerp, en vooral hun uitzonderlijk robuuste kwaliteit. Je krijgt niet voor niets 3 jaar volledige fabrieksgarantie op alle Kolibri boten. En deze garantie geldt wereldwijd!
- Pracht boot voldoet aan verwachtingSuper kwaliteit en grootte !!
- Perfecte boot perfect prijsSuperboot, superprijs, superwinkel.
Boot ligt super stabiel in het water leuk om mee te vissen of gewoon om te varen. Goed dik pvc echt stevig.
Kort om perfect