Kolibri KM-330A Rubberboot met Airdeck
De Kolibri KM-330 heeft een lichte Airdeck bodem en is door één persoon vaarklaar te maken. Deze ruime 4 persoons rubberboot is er speciaal in grijs-oranje voor de watersporter.
- Geschikt voor 4 personen en tot 450 kg draagvermogen
- Kolibri KM-330 in unieke grijs-oranje uitvoering
- Sterkste prijs/kwaliteitverhouding op de markt
- Voor de watersporter zoekende naar recreatie
- Met donkergrijs airdeck
De Kolibri KM-330A is een lichte en een ruimtelijke 4 persoons rubberboot. De Kolibri KM-330A heeft een royale breedte van 160 cm en hij heeft een draagbelasting van maar liefst 450 kg. Hierdoor kun je de Kolibri KM-330 ook gebruiken om er meerdere dagen op te vertoeven.
De Kolibri KM-330A wordt veel gebruikt door karpervissers, maar is ook een populair model onder de watersporters. Speciaal daarvoor is de KM-330 daarom nu ook verkrijgbaar in een sportieve grijs-oranje uitvoering. Een design dat nog uniek is in Nederland!
Deze KM-330 is uitgerust met een Airdeck opblaasbodem. Hierdoor is de boot circa 10kg lichter dan bij een lattenbodem en is hij snel vaarklaar gemaakt. Dit zorgt er ook meteen voor dat dit door één persoon gedaan kan worden. Het pakket van 31 kg en 375L valt namelijk zelfstandig te vervoeren. Handig, mocht de rest van de inzittenden het nog even laten afweten.
De Kolibri KM-330 heeft een houten spiegel met een stootvast PVC-profiel. De rubberboot beschikt over een stootrand, 3 handvatten, geïntegreerde roeidollen en een relinglijn rondom. Deze rubberboot wordt vaarklaar geleverd met 2 transporttassen (voor boot en bodem), peddels, 2 verstelbare banken en een pomp bij. De zitbanken schuiven vast aan een slidersysteem. Een functionele en duurzame oplossing, want dit systeem vervormt niet over de jaren.
De tubes van de KM-330 zijn gemaakt van stevig vijf-laags PVC met een dichtheid van 950 g/m². De middelste laag hiervan is een gewoven polyester-achtige structuur die speciaal is toegevoegd om bescherming te bieden tegen doorboring en scherpe voorwerpen. De klevende gel verbindt alle lagen tot één enkele, zeer duurzame verbinding. Al het materiaal is getest onder zware (weers)omstandigheden en bestand tegen UV straling, zout water, brandstof en oliën. Kolibri Boten worden ontworpen en vervaardigd in Oekraïne en voldoen daarom aan zeer hoge kwaliteitseisen. De boten onderscheiden zich door hun simpele en complete ontwerp, maar vooral door hun uitzonderlijk robuuste kwaliteit. Je krijgt niet voor niets 3 jaar volledige fabrieksgarantie op alle Kolibri boten.
- Top bootje mooi afgewerktKwamen om te kijken naar een Aqua marina boot. Ook een prima boot maar de Kolibri is toch echt wel een ander kaliber. Hiervan zijn alle naden gelast ipv gelijmd en alles ziet er net wat degelijker uit.
Ook de zitbankjes zijn verplaatsbaar wat in de praktijk toch wel erg prettig is.
Eeg goed geholpen en toch fijn dat er een objectief advies wordt gegeven. - Moie stevige bootErg mooie stevige boot
Naden zijn gelast ipv gelijmd waardoor dit een stuk duurzamer is - Alles topZeer te vreden over de firma vlotte bediening en communicatie verloopt heel goed producten zijn perfect naar wens
- PerfectEen aantal weken geleden aangeschaft heb eerder rubberboten gehad 5 meter en 2. 4 deze afmeting is voor twee personen volwassenen perfect heb zelf een 2,5 pk 4 takt Yamaha motor. Ik dacht hoe zou dit varen in begin tot mijn verbazing kwamen we heel goed vooruit met twee personen de bout ligt goed op het water uiteraard ga je niet planeren maar dit is ook niet mijn bedoeling dan moet je gewoon een 5 pk nemen. De boot voelt heel erg stevig aan, en je hebt zeker kwaliteit als je deze aankoop beslist. Wordt geleverd in een mooie tas Ik heb ook nog een airdeck vloer erbij genomen dat geeft wel wat meer luxe dan een harde vloer vind ik zelf dan kan je ook op de bodem zitten. Elektrische Pomp is handig het laatste stukje toch nog even met de voetpomp gedaan om hem echt heel goed hard opgepompt krijgen.
- Plezierig!Deze boot gekocht ter vervanging -na ongeveer 7 jaar- van een veel kleinere rubberboot, samen met een elektromotor, om mee op binnenwater te varen.
Eerst ruime tijd online gezocht totdat ik voor mijn gevoel het juiste merk had.
Terechtgekomen bjj Bootman in IJsselstein, was het vanwege Corona maatregelen helaas niet mogelijk van tevoren te kijken. Het werd dus: bestellen, betalen, ophalen. Niey onvriendelijk, behoorlijk no-nonsense
en ik hoop dat het net zo vlot gaat als ik service nodig heb.
Prijs/kwaliteit verhouding is heel goed. Ik vind dat ik prima waar voor mijn gekd heb gekregen.
De boot is gemakkelijk vaarklaar te maken door 1 persoon. 10-15 minuten is idd haalbaar. Voor ons gemak heb ik er 2 strandwielen aan geschroefd. Dat maakt het om een stuw heen lopen echt heel veel makkelijker. De boot weegt anders met motor (en accu!) te veel.
Wij zitten er met ons drieën ruim in (ik ben zelf 1.90m, gaat uitstekend).
Ook over de kwaliteit van de kunststof ben ik dik tevreden: stevig, mooi afgewerkt.
Overall: blij dat ik deze bij Bootman heb gekocht!!




































