Kolibri KM-300A Rubberboot
De ruime Kolibri KM-300A is er nu ook speciaal voor de watersporter! Met Airdeck bodem en modern design. 3 persoons rubberboot die door één persoon te handelen is. Vaar met max. 8PK.
- 30 dagen retourneren
- Klantenservice van 09:00-19:00 uur
- Afhalen tot 21:00 uur
- Goed-Geregeld-Palletservice©
Heeft u vragen of opmerkingen?
Bekijk dan hier onze meest gestelde vragen of bel naar 0182 - 386 286.
Omschrijving
De Kolibri KM-300A Rubberboot is erg gewild, en niet alleen bij karpervissers. Speciaal om de watersporter tegemoet te komen, is de Kolibri KM-300A nu ook in moderne grijs-oranje uitvoering. Deze variant van de KM-300 is nog nergens anders te verkrijgen. Dit design maakt het mogelijk om de Kolibri KM-300A nu ook recreatief of als bijboot te gebruiken.
De Kolibri KM-300A Rubberboot biedt bijzonder veel bewegingsvrijheid om comfortabel te varen, vissen of zelfs te slapen. Met 3 volwassenen en ruim 120kg bagage heeft u nog steeds genoeg ruimte om aangenaam aan boord te zitten. Dit model heeft de toevoeging A omdat hij is uitgerust met een Airdeck opblaasbodem. Deze kan zo hard opgeblazen worden dat u het gevoel heeft dat u gewoon op vaste materie staat, terwijl hij wel licht van gewicht is. Gemiddeld is deze bodem 10kg lichter dan een houten betonplex bodem.
De Kolibri KM-300A heeft een stevige houten spiegel die is afgewerkt met een stootvast PVC-profiel. Hierop kunt u alle soorten kortstaart buitenboordmotoren bevestigen. De KM-300A op te bergen als bundel van 250L met 30kg aan gewicht. Daardoor is deze rubberboot nog door één persoon te vervoeren en klaar te maken. Handig, mocht de rest van de familie nog even op zich laten wachten.
De Kolibri KM-300A Rubberboot beschikt over een stootrand, 3 handvatten, geïntegreerde roeidollen en een relinglijn rondom. Doordat de opblaasboot beschikt over 3 aparte luchtkamers, heeft u ook bij lekkage altijd een bestuurbare, veilige boot. Deze rubberboot is een compleet geheel met 2 transporttassen (voor boot en bodem), peddels, 2 verstelbare zitbanken en een pomp. De banken schuift u eenvoudig aan het slidersysteem. Dit systeem vervormt niet door de jaren heen, waardoor het een praktische en duurzame oplossing is.
Het materiaal van deze boot bestaat uit 5 lagen PVC-doek met een dikte van 950D. De middelste laag is een gewoven structuur die zeer bestand is tegen doorboring en sneden. Het materiaal is getest onder praktisch alle (weers)omstandigheden. Kolibri Boten komen uit Oekraïne en worden daar getoetst aan zeer hoge kwaliteitsnormen. De boten onderscheiden zich door een simpel en toch compleet ontwerp, maar hoofdzakelijk door hun uitzonderlijk robuuste kwaliteit. U krijgt niet voor niets 3 jaar volledige fabrieksgarantie op alle Kolibri boten. En deze garantie geldt wereldwijd!
Specificaties
Productnaam | Kolibri KM-300A |
---|---|
Kleur | Grijze |
Aantal personen | 3 |
Draagvermogen (kg) | 400,00 |
Lengte | 300 |
Afmetingen | 300 x 160cm |
Aanbevolen vermogen buitenboordmotor | 4PK |
Aanbevolen vermogen fluitermotor | 4PK |
Spiegelhoogte (cm) | 38,00 |
Drijverdikte (cm) | 42,00 |
Materiaal | 5-Laags PVC |
Aantal luchtkamers | 3,00 |
Vloertype | Airdeck bodem |
Aantal handvatten | 3,00 |
Overdrukventiel | Ja |
Zelflozer | Nee |
Gewicht (kg) | 35,00 |
Opbergvolume | 110 x 57 x 40cm |
In de verpakking | Rubberboot, transporttas, peddels, pomp, verstelbare zitbank |
Fabrieksgarantie | 3 jaar |