Kolibri KM-260 Karperboot met lattenbodem
De Kolibri KM 260 karperboot biedt plaats aan twee volwassene en ruim 85 kg bagage. De Kolibri KM-260 is oerdegelijk, goed te manoeuvreren en eenvoudig te vervoeren.
- Geschikt voor 2 personen en tot 265 kg draagvermogen
- Unieke groene uitvoering speciaal voor de karpervisser
- Compact op te bergen en te vervoeren
- Sterkste prijs/kwaliteitverhouding op de markt
- Een lattenbodem is minder sterk dan een boekvloer
De Kolibri KM-260 is één van meest verkochte karperboten uit ons assortiment, en dat is niet voor niets. De Kolibri KM-260 biedt plaats aan twee volwassene en ruim 85 kg bagage. De Kolibri KM 260 wordt geleverd met een lattenbodem. Je kunt een boekvloer bijbestellen om de vloer extra stabiel te maken. De Kolibri KM-260 heeft een legergroene camouflage kleur zodat het niet opvalt tegen de kade, bomen en struiken. De KM-260 is uitgerust met een stevige watervaste houten spiegel die is afgewerkt met een stootvast PVC-profiel.
De stevige drijvers met een diameter van Ø38 cm en hun puntvormige uiteindes bieden een groot drijfvermogen en veel stabiliteit. Dat is ook de reden dat de Kolibri KM-260 met zijn handzame afmetingen van 2,6x1,4 m een draagvermogen heeft van maar liefst 265 kg. Ondanks dat is de boot gemakkelijk in een pakketje van slechts 175L groot en maar 33 kg zwaar op te bergen. De Kolibri KM-260 is hierdoor gemakkelijk te vervoeren.
De Kolibri KM-260 karperboot heefteen geïntegreerde stootrand, drie stevige handvatten, geïntegreerde roeidollen en een relinglijn rondom. Doordat de KM-260 beschikt over drie individuele drijvers, blijft het ook bij onverhoopte lekkage aan één van de tubes altijd een goed bestuurbare, veilige boot. Deze karperboot wordt standaard compleet geleverd met een transporttas voor de boot, peddels, 2 verstelbare zitbanken en een luchtpomp.
De KM-260 is gemaakt van van stevig vijf-laags PVC met een dichtheid van 950 g/m². De middelste laag is speciaal ontwikkeld en bestaat uit een gewoven polyester-achtige structuur die in hoge mate bestand is tegen doorboring en sneden. De klevende gel verbindt alle lagen tot één enkele, zeer duurzame verbinding. Het materiaal is bestand tegen UV straling, zout water, brandstof en oliën. Het materiaal is uitvoerig getest onder alle mogelijke weersomstandigheden en bij alle mogelijke temperaturen tussen -30°C en +60°C.
Kolibri Boten worden ontworpen en gemaakt in Oekraïne. Zij worden daar getest onder zeer zware omstandigheden en voldoen aan zeer hoge kwaliteitseisen. De boten onderscheiden zich door hun simpele en toch complete ontwerp, en vooral hun uitzonderlijk robuuste kwaliteit. Je krijgt niet voor niets 3 jaar volledige fabrieksgarantie op alle Kolibri boten. En deze garantie geldt wereldwijd!
- Super mooie bootDeze boot binnen paar dagen binnen gekregen, super kwaliteit , vaart goed en stabiel, ideaal om recreatief mee te varen of te gaan vissen. Super stabiel echt top
- Mooie rubberbootMooie rubberboot is sterk goede kwaliteit rubberboot moei kleur kan maakte met ze twee in zit vaart goed kan maakte lijkt 3 pk motortje erachter kan ook makkelijk uit water getild worden al zetten
- Degelijke sterke rubberbootHeel degelijke sterke rubberboot voor de karper- of roofvisser. Compact op te bergen. Is snel vaarklaar. Veel waar voor je geld. Betaalbare topkwaliteit. Zeker een aanrader voor iedere sportvisser!
- Super boot en levering.Voldoet aan alle verwachtingen tot zover, hele dag mee gevaren en bevalt prima.
Gewoon degelijke materialen gebruikt ook voor de accesoires.
Er zit een plakset bij (niet vermeld bij bootman.)
Lattenbodem is stevig al had ik persoonlijk toch liever wat meer uitgegeven voor een airdeck. - superfijn bij bootje!Hartstikke fijn bijbootje.
makkelijk in gebruik, mooi stabiel op het water en goede service vanuit Bootman! top , we zijn er erg blij mee!
nu nog een fluistermotertje eraan en dan zijn we helemaal compleet. - KolibrieGoede prijs/ kwaliteit, snelle levering,
We zullen er veel gebruik van gaan maken!
Minpunt: 1 peddel is gedeukt, maar dit wordt opgelost - Heel goedGebruik de boot voor het karper vissen , de boot is heel stabiel , goede kwaliteit en vooral snel klaar om mee te varen . Een echte aanrader . Tevens was de boot snel geleverd .
- PrimaPrima kwaliteit echt in orde. Correcte prijs/kwaliteitsverhouding
- Zeer goedStabiele boot vaart goed en ruimte genoeg voor twee personen. De boot is eenvoudig op te pompen en het opvouwen gaat ook gemakkelijk al met al een goede boot voor weinig geld.
- Met een 10Prachtig stoer bootje ,dat mooi op het water ligt.en vaart.en prijs technisch ook een tien..





























