95% van 100
9.5 / 10
Toon alle 2251 reviews
Zoeken

Glomex RA121 Marifoonantenne (Compleet)

109,-
Glomex RA121 Marifoonantenne (Compleet)
Glomex RA121 Marifoonantenne (Compleet)
109,-
Waardering:
100% of 100
Merk: Glomex
Product Usps
Leverbaar
Bezorgd op vrijdag 29 september
Korte omschrijving

De Glomex RA121 wordt compleet geleverd inclusief 9m kabel, connector en een antennevoet. Deze marifoon antenne is optisch identiek aan de populaire TV-antenne VT300 Avior.

 
Plus- en minpunten
  • Glomex RA121 wordt compleet geleverd
  • Inclusief 9m kabel, connectoren en antennevoet
  • Optisch identiek aan de VT300 Avior TV-antenne
  • Voor zeil- en motorboten
Omschrijving

Deze Glomex RA121 marifoon antenne wordt compleet geleverd. Zodra de Glomex RA121 binnen is, kunt u meteen beginnen met installeren! Bij de RA 121 antenne krijgt u een 9 meter verliesarme coaxkabel, antenne stekker, marifoonstekker en een antennevoet meegeleverd.

De Glomex RA121 is zo ontworpen dat hij optisch perfect past bij de veelgebruikte TV ontvanger VT300 Avior. Zo blijft er een mooie symmetrie op uw boot bestaan. Gebruik de Glomex RA121 zowel op motor- als op zeilboten.

De impedantie van de RA121 is 50 Ohm. De marifoon antenne is geaard en heeft een SWR van minder dan 1,3 bij 156.8MHz.

Specificaties

Merk en type: Glomex RA121
Soort antenne: Marifoonantenne
Materiaal: Glasvezel
Kleur: Wit
Lengte: 100 x 210mm
Versterking/gain: 1dB
Impedantie: 50 Ohm
In de verpakking: Een marifoonantenne
Een coaxkabel van 9m
Een PL259 Male connector
Een antennevoet
Fabrieksgarantie: 1 Jaar
Specificaties
Algemeen
Productnummer
05-21507125
Merk
Glomex
Klantenreviews
  1. Totaalscore
    100%

    Door Bjorn Smeets

    Op

    Top VHF Altennen
    Een top altennen beter Bereik dan vroeger en ook kan je op deze ook tv kijken super handig te installeren genoeg kabel er bij ik kwam net toe met de kabel is gewoon een plaats zoeken en plaatsen maar super gemakkelijk
  2. Totaalscore
    100%

    Door Stefaan Sorgeloose

    Op

    Glomex ra 121
    Snelle levering ,perfect verpakt prima ontvangst .top
  3. Totaalscore
    100%

    Door Robbie

    Op

    Strak ontwerp
    VT300 Avior aangeschaft, dus toen kon de RA121 natuurlijk niet meer achterblijven. Hij doet het goed!