Amarew ChargeSmart 8A Acculader
De Amarew ChargeSmart 8A acculader is een acculader met de beste prijs/prestatie verhouding. De acculader heeft een laadstroom van 8A en is voorzien van een strak design.
- Voordeligste lithium acculader op de markt
- Laadstroom van 8A
- Geschikt voor Lood, AGM, Gel en Lithium
- Voorzien van de memory functie
- Niet geschikt voor 24V accu's
De Amarew ChargeSmart 8A acculader heeft een laadstroom van 8A en is voorzien van een memory functie. Door de memory functie onthoudt de acculader de laatste modus die er gebruikt is. Hierdoor is de Amarew ChargeSmart 8A acculader ook geschikt om in te bouwen in uw boot, camper of caravan. De Amarew Charge 8A acculader werkt automatisch door middel van een 9 stappen proces. Tevens heeft de acculader de beste prijs/prestatie verhouding voor het segment 10A acculaders. De Amarew ChargeSmart acculader is geschikt voor de iets grotere accu's, met een capaciteit tot ongeveer 200Ah.
De Amarew ChargeSmart acculader 8A is een acculader die geschikt is voor alle 12 volt loodzuur, AGM, GEL en lithium accu's. De acculader is de meest voordelige lithium acculader in het segment 10A lithium acculaders. De acculader van Amarew is spatbestendig en beschikt over een IP65 classificatie. Hierdoor is het ook mogelijk om de acculader aan de kant van het water te gebruiken.
De Amarew acculader heeft zeer hoogstaande prestaties en dit in combinatie met de voordelige prijs maakt de Amarew acculader de beste keuze in zijn segment. Daarnaast heeft de Amarew ChargeSmart acculader ook nog eens een strak design. De acculader is gemakkelijk te gebruiken en weegt ongeveer 1 kg. Hierdoor is het vervoeren van de lader ook geen probleem. De afmetingen van de Amarew ChargeSmart acculader zijn 23,4 x 9,7 x 5,5cm. Bij de acculader worden accuklemmen geleverd.
Specificaties
Merk en type: | Amarew ChargeSmart 8A Acculader |
Laadspanning: | 12V |
Laadstroom: | 8A |
Geschikt voor accutype: | 12V Loodzuur, AGM, GEL, Lithium |
Type lader: | Lader en onderhoudslader |
Lader programma's: | controleren, opladen en onderhouden |
Beveiligd tegen: | Omgekeerde polariteit en kortsluiting |
Aansluiting op accu: | Accuklemmen |
Afmetingen: | 23,4 x 9,7 x 5,5cm |
Isolatieklasse: | IP65 |
Fabrieksgarantie: | 2 jaar |
- Zeer fijn apparaat en makkelijk in de bedieningZeer snelle levering , de oplader voldoet aan de verwachting
- na 4 weken uitproberenwerkt uitstekend aangesloten op een lithium accu van 100 amp en voldoet uitstekend
- Geweldig apparaatSimpel , eenvoudig te bedienen.
- Prima productKan hem iedereen aanraden, werkt goed blij mee
- GeweldigGoede kwaliteit, snelle levering en duidelijke communicatie. Top bedrijf!